O firmie

AKPA Polska Press jest największą prywatną agencją informacyjną i fotograficzną założoną w 1994 roku w Warszawie. Najwyższej jakości serwis telewizyjny, profesjonalne fotografie celebrities, obszerne teksty oraz unikatowe wideoklipy to nasza specjalność.

Jesteśmy krajowym liderem w zakresie integracji informacji o programach dostępnych w Polsce stacji telewizyjnych. Z naszych usług korzystają najpopularniejsze wydawnictwa, portale internetowe, platformy cyfrowe, sieci kablowe oraz operatorzy IPTV. Nasza obecna oferta obejmuje ponad 550 kanałów (zobacz listę). Serwis ten dostępny jest w postaci:

  • klasycznej (dla wydawnictw)
  • bazodanowej (do systemów EPG oraz portali internetowych wymagających pełnego zautomatyzowania procesu aktualizacji danych).

Zespół fotografików, montażystów i dziennikarzy dokumentuje na bieżąco najważniejsze wydarzenia medialne w Polsce i za granicą. Nasze relacje z premier filmowych i teatralnych, festiwali, koncertów, planów filmowych i serialowych, pokazów mody, pikników i konferencji trafiają na strony najpopularniejszych czasopism oraz portali internetowych. Dysponujemy bogatym archiwum specjalnie wyselekcjonowanych, gotowych do publikacji zdjęć. Oferujemy również duży wybór wywiadów, ciekawostek z życia gwiazd oraz tekstów tematycznych, a także materiałów multimedialnych. Współpracujemy z podobnymi agencjami w USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Wszędzie tam, gdzie pojawiają się znani i lubiani, jesteśmy i my!

Skontaktuj
się z nami
tel. +48 22 646 61 61
poczta@akpa.pl
foto@akpa.pl
pr@akpa.pl