Prasa

Z naszego bogato ilustrowanego zdjęciami serwisu TV korzystają najpopularniejsze dzienniki, tygodniki, dwutygodniki i dodatki telewizyjne.

Stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń, unikalny system do produkcji stron programowych – tv.PRO – działa pod okiem wykwalifikowanego zespołu redakcyjnego i umożliwia produkcję gotowych do druku stron telewizyjnych w dowolnych programach do komputerowego składu i łamania tekstu oraz na dowolnych platformach. Przygotowujemy:

  • strony listingowe z programem telewizyjnym,
  • strony z hitami (filmy, seriale, dokument, rozrywka, programy dla dzieci, sport),
  • związane z programem TV strony magazynowe (wywiady z gwiazdami, relacje z planów zdjęciowych, ciekawostki z życia gwiazd).

System tv.PRO umożliwia eksport danych programowych w różnorodnych formatach - otwarte dokumenty QuarkXpress, InDesign, PDF, EPS. Formaty i liczbę aktualizacji dostosowujemy zawsze do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Oferujemy najnowsze rozwiązania informatyczne integrujące i wspierające proces pozyskiwania, importu, redakcji oraz aktualizacji danych programowych.

Aby zamówić serwis TV dla wydawnictw prasowych, wypełnij formularz.

Najwyższa jakość oferowanych usług, optymalne terminy implementacji, elastyczność i kompetencja to nasze atuty. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na wzrost zadowolenia i satysfakcji Klienta, dlatego przez kilkanaście lat działalności wypracowaliśmy sobie uznanie i zaufanie wielu prestiżowych marek.


Sprawdź
program TV

To proste! Zostań naszym Klientem, a otrzymasz dostęp do bazy programowej z aktualnym programem TV. Dzięki wygodnej w obsłudze wyszukiwarce znajdziesz interesujące Cię informacje.
Więcej »

Lista dostępnych
kanałów TV

Nasza obecna oferta obejmuje ponad 550 polskich i zagranicznych stacji. Serwis ten dostępny jest w postaci klasycznej (dla wydawnictw) oraz bazodanowej (do systemów EPG i portali internetowych).
Zobacz listę »