Nadawcy TV

Specjalną ofertę kierujemy do stacji telewizyjnych, na zlecenie których przygotowujemy kompleksowy serwis informacyjno-zdjęciowy i rozpowszechniamy go za pośrednictwem internetowej platformy dystrybucyjnej.

Opracowane redakcyjnie i przetworzone informatycznie materiały tekstowe i ilustracje do programu telewizyjnego zapisywane są w formatach powszechnie stosowanych na polskim rynku mediów i aktualizowane zgodnie z wymaganiami odbiorcy.

Nasz autorski system tv.PRO umożliwia wyodrębnienie i opisanie wszystkich zmian i aktualizacji oraz ich eksport do wszystkich wskazanych podmiotów.

Multimedialne Platformy Dystrybucyjne przygotowujemy na zlecenie m.in.: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox HD, FilmBox Family, FilmBox Arthouse, FightBox, FOX, FOX Comedy, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, TV Puls i PULS 2 oraz Stopklatka TV.

Chcąc skorzystać z naszego serwisu i zamówić platformę dystrybucyjną, wypełnij formularz. Aby pobrać ramówki wraz z omówieniami oraz dostarczone przez stacje zdjęcia, kilknij w logo wybranego kanału. W celu pozyskania dostępu do poszczególnych serwisów, prosimy o kontakt z Zespołem ds. PR i Projektów Specjalnych: pr@akpa.pl.


Multimedialne Platformy Dystrybucyjne:

Sprawdź
program TV

To proste! Zostań naszym Klientem, a otrzymasz dostęp do bazy programowej z aktualnym programem TV. Dzięki wygodnej w obsłudze wyszukiwarce znajdziesz interesujące Cię informacje.
Więcej »

Lista dostępnych
kanałów TV

Nasza obecna oferta obejmuje ponad 500 polskich i zagranicznych stacji. Serwis ten dostępny jest w postaci klasycznej (dla wydawnictw) oraz bazodanowej (do systemów EPG i portali internetowych).
Zobacz listę »