Nadawcy TV

Specjalną ofertę kierujemy do stacji telewizyjnych, na zlecenie których przygotowujemy kompleksowy serwis informacyjno-zdjęciowy i rozpowszechniamy go za pośrednictwem internetowej platformy dystrybucyjnej.

Opracowane redakcyjnie i przetworzone informatycznie materiały tekstowe i ilustracje do programu telewizyjnego zapisywane są w formatach powszechnie stosowanych na polskim rynku mediów i aktualizowane zgodnie z wymaganiami odbiorcy.

Nasz autorski system tv.PRO umożliwia wyodrębnienie i opisanie wszystkich zmian i aktualizacji oraz ich eksport do wszystkich wskazanych podmiotów.

Multimedialne Platformy Dystrybucyjne przygotowujemy na zlecenie m.in.: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Arthouse, FightBox, FOX, FOX Comedy, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Nat Geo People HD, TV Puls i PULS 2, Stopklatka TV, Fokus TV, Nowa TV oraz WP.

Chcąc skorzystać z naszego serwisu i zamówić platformę dystrybucyjną, wypełnij formularz. Aby pobrać ramówki wraz z omówieniami oraz dostarczone przez stacje zdjęcia, kilknij w logo wybranego kanału. W celu pozyskania dostępu do poszczególnych serwisów, prosimy o kontakt z Zespołem ds. PR i Projektów Specjalnych: pr@akpa.pl.


Multimedialne Platformy Dystrybucyjne:

Sprawdź
program TV

To proste! Zostań naszym Klientem, a otrzymasz dostęp do bazy programowej z aktualnym programem TV. Dzięki wygodnej w obsłudze wyszukiwarce znajdziesz interesujące Cię informacje.
Więcej »

Lista dostępnych
kanałów TV

Nasza obecna oferta obejmuje ponad 550 polskich i zagranicznych stacji. Serwis ten dostępny jest w postaci klasycznej (dla wydawnictw) oraz bazodanowej (do systemów EPG i portali internetowych).
Zobacz listę »