TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

(957 zdj.)
8 grudnia 2023 , fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE W RAMACH RELACJI Z WYDARZENIA
Page:
Relacja z wydarzenia» Relacja z wydarzenia "Two Steps Forward", czyli "Dwa kroki naprzód" to hasło tegorocznej, dziewiątej edycji wydarzenia TEDxWarsawWomen. Odwaga, autentyczność, pewność siebie, optymizm, upór w dążeniu do celu, siła to tylko niektóre wartości, które wpisane są w DNA tej unikatowej, najbardziej inkluzywnej inicjatywy roku. TEDxWarsawWomen to lokalne, niezależne wydarzenie, działające na licencji konferencji TED. Rocznie na świecie odbywa się ponad 3000 tego typu spotkań, a jedno z nich właśnie w Warszawie, kulturalnym sercu Polski. 8 grudnia, w Multikinie Złote Tarasy spotkało się około 900 osób, by wziąć udział w warsztatach, posłuchać cennych porad i wskazówek prelegentów oraz umocnić to, co najważniejsze, czyli kontakty międzyludzkie i pewność siebie. Wydarzeniem zainteresowało się dwa razy więcej uczestników, niż w tamtym roku! "Pierwsze ustalenia organizacyjne tegorocznej edycji rozpoczęły się ponad 7 miesięcy temu. Cieszę się, że nasze wydarzenie z roku na rok rośnie w siłę. Ukochany Teatr 6. Piętro, w którym organizowaliśmy poprzednią edycję, ma ograniczenia przestrzenne, więc w tym roku postanowiłam znaleźć inne, większe miejsce, byśmy w szerszym gronie mogli cieszyć się tym dniem. Idea TEDx mówi także o tym, by tworzyć rodziny wokół wartości, które warto rozpowszechniać. Mamy stały kontakt zarówno z ubiegłorocznymi mówcami, jak i osobami, które współorganizowały poprzednie edycje. Spotykamy się w teatrze, muzeum czy po prostu przy dobrym śniadaniu. Myślę, że kontakty międzyludzkie są najcenniejsze" - stwierdziła Ewa Turek, kuratorka TEDxWarsawWomen.

TEDxWarsawWomen to wyjątkowa okazja do tego, by na jednej scenie spotkały się wybitne osobowości, całkiem różne, a jednak podobne, bo działające w tym samym celu - zachęceniu innych do zrobienia DWÓCH KROKÓW NAPRZÓD. Dla tych 900 osób zgromadzonych w sali kinowej i setek widzów przed nośnikami transmisji online to zaproszenie do refleksji oraz działania z rozwagą. Tylko w ten sposób marzenia mogą stać się rzeczywistością. Na odbiorów czekały trzy bloki tematyczne, w których udział wzięło kilkunastu prelegentów. "STEP INTO THE FUTURE", czyli "Krok w przyszłość" to wystąpienia Katarzyny Wierzbowskiej, Borysa Bińkowskiego i Marty Kobińskiej. Mówcy poruszyli takie tematy jak: rewolucja FemTech i szansa na poprawę zdrowia kobiet, wizja szkoły od nowa - od wiedzy naukowej do praktyki oraz obraz kobiety bezpiecznej finansowo. Kulminacyjnym punktem tej części programu była niezwykle cenna rozmowa między Ewą Turek a Małgorzatą Ohme- dziennikarką, prezenterką telewizyjną i psycholożką w jednym. Kobiety poruszyły temat autentyczności, która w obecnych czasach wciąż jest problemem wielu kobiet. Małgorzata Ohme pojawiła się na scenie bez makijażu, jak sama wspomina, w ważnym celu. "To kolejny krok manifestacyjny, by zachęcić innych do pokazywania swojej prawdziwej twarzy. Oczywiście nie mam nic przeciwko make up'owi, sama uwielbiam czerwoną szminkę. Ważne jednak, żeby czuć się wolnym. Trzeba zrozumieć, że bez czynników upiększających również jesteśmy piękni. Robiąc kolejny krok, każdy z nas może trafić na bezdroże. Często ludziom, którzy powierzchownie nas wspierają, nie podobają się nasze indywidualne wybory. Należy mieć odwagę, by przemierzyć tę drogę samodzielnie i nie bać się tych bezdroży. Po jakimś czasie sytuacja zaczyna kwitnąć. Warto, aby każdy zadał sobie pytanie, jak chciałby wyglądać i żyć za 10 lat" - powiedziała Małgorzata Ohme.

W części "STEP FOR ENVIRONMENT" czyli "Krok w stronę środowiska" wystąpili: Agnieszka Ziółek ("Czy buty z roślin mogą pomóc uratować świat"?), Agata Rzędowska ("Samochody elektryczne - fakty, nie mity&") oraz Monika Brzózka ("Rybka lubi pływać&!"). Panel "STEP TOWARDS PEOPLE", czyli "Krok w stronę ludzi" składał się z przemówień: Agnieszki Elwertowskiej ("Czy symulacje misji kosmicznych mogą nam pomóc radzić sobie ze stresem?"), Izabeli Turczyńskiej-Buszan ("Gdzie prawnik ukrywa serce"?), Kiry Sukhoboichenko ("Działanie w młodym wieku - dwie strony medalu") oraz rozmowy Eleny Pawęty z Sylwią Chrabałowską.

TEDxWarsawWomen to jednak nie tylko porządna dawka wiedzy, rad, wskazówek i inspirujących wystąpień. Te wydarzenia mają pełnić również funkcję rozrywkową i choć na kilka godzin odciągnąć słuchaczy, głównie kobiety, od codziennych problemów i trosk. Kulturalną ucztę dla zmysłów zagwarantowali m.in.: Grupa MoCarta, Iluzjonista Y, Alisa Makarenko, Lalu Slavicka, Karo Glazer oraz Kuba&Vova, którzy bezsprzecznie identyfikują się z wartościami promowanymi przez TEDxWarsawWomen. "28 lat temu powstała Grupa MoCarta, wtedy powstał również zaczyn utworu, który wykonaliśmy podczas dzisiejszego wydarzenia. Miło nam, że zostaliśmy zaproszeni na tego typu wydarzenie. Kobiety są motorem naszych działań. My, od tych 28 lat ćwiczymy po to, żeby powodować uśmiech właśnie głównie u kobiet" - przyznał z uśmiechem Filip Jaślar, skrzypek, członek grupy MoCarta.


Tego typu wydarzenia robią furrorę nie tylko wśród słuchaczy, ale również prestiżowych firm, które poprzez swoje wsparcie podwyższają tylko ich rangę. Wśród partnerów grudniowego TEDxWarsawWomen są firmy takie jak: Tchibo, Diva Pro Styling, Unilink, IONICKISS DotDesire, Haleon, Elle, Wydawnictwo Relacje, NAOKO oraz TED Books. "Zarówno z TED'em, jak i przewodnim hasłem tegorocznej edycji jest nam bardzo po drodze. My, jako Diva Pro Styling, również hołdujemy takie motto na co dzień. Nie tylko tworzymy sprzęty fryzjerskie, które są łatwe w użyciu i podnoszą komfort pracy fryzjerów i kobiet w zaciszu domowym. One przede wszystkim kondycjonują i chronią włosy podczas stylizacji. Drugim argumentem, który udowadnia, że jesteśmy dwa kroki naprzód jest fakt, iż Diva Pro Styling działa bardzo prężnie w temacie ekologii. Opakowania metalowe lub zmienne obudowy na suszarki są produkowane z materiałów w stu procentach pochodzących z recyklingu i nadają się do ponownego użytku. Uśmiechamy się w stronę ekologii" - powiedziała Magdalena Korlak, przedstawicielka firmy Diva Pro Styling.

"TEDxWarsawWomen to wyjątkowe, może nawet i najważniejsza wydarzenie dla kobiet w Warszawie. Staramy się być, wspierać je, dodawać energii, między innymi dzięki naszej kawie. Dwa kroki naprzód to dla firmy Tchibo przede wszystkim wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Produkty mają nie tylko dodawać im energii, ale też spełniać wszystkie inne potrzeby. Dawać moment przyjemności, ochraniać środowisko i gwarantować poczucie zdrowotności. Kobietom chcemy przekazać wiarę w siebie i zapewnić rozwój. Work-life balance jest dla nas kluczem" - stwierdziła Izabela Brzozowska, przedstawicielka firmy Tchibo.

"W przyszłym roku "Elle Polska" będzie świętować 30-lecie istnienia. Jesteśmy brandem, który towarzyszy Polkom przez niemal trzy dekady. Dla nas ważne jest, żeby zawsze być w miejscu, w którym o kobietach i ich interesach mówi się głośno. Porusza się tematy, które mają znaczenie. Taki właśnie jest TEDxWarsawWomen. Obecność na tego typu wydarzeniu to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszy mnie szczególnie, że na okładce styczniowego numeru jest Martyna Wojciechowska, kobieta, która jest uosobieniem siły, determinacji, myślenia o świecie w sposób inkluzywny i pokazywania, że niemożliwe nie istnieje. To kobieta, która nas Polki nauczyła tego, jak być silną i iść za głosem swojego serca" - dodała Marta Tabiś-Szymanek, redaktor naczelna magazynu "Elle Polska".

Zwieńczeniem dnia był pokaz mody NAOKO. Gospodarzami eventu byli Aleksandra Laskowska, Piotr Rudzki oraz Agnieszka Becler. Dobrym duchem wydarzenia, a jednocześnie kuratorką projektu jest Ewa Turek. "Każdy z nas kieruje się większą ideą, personalną misją. Jednak najważniejszym elementem jest widownia. To łącznik, dzięki któremu te cenne wartości, które głosimy pójdą w świat. Śmiało mogę powiedzieć, że naszą misją jest zmiana świata na lepsze. Za parę lat będziemy bardziej autentyczni i różnorodni. Ważne, aby każdy z nas, w tej swojej własnej autentyczności budował siłę i pewność. Wierzę w to, że w przyszłości wszyscy będą bardziej spokojni wewnętrzne, bo wzrośnie tolerancja. W grupie siła! Jeśli ta grupa jest silna i spokojna, można robić rewolucję!" - podsumowała Ewa Turek.
zobacz Katarzyna Dąbrowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37953.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Dąbrowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Agnieszka Ziółek, Aleksandra Ruta, Monika Dąbrowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7620.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Agnieszka Ziółek, Aleksandra Ruta, Monika Dąbrowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 11 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Aleksandra Lewandowska, Iluzjonista Y
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37148.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Aleksandra Lewandowska, Iluzjonista Y

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_38559.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska, Aleksandra Ruta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7399.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska, Aleksandra Ruta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Kuba & Vova
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37937.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Kuba & Vova

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7240.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_38536.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Kira Sukhoboichenko
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7705.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Kira Sukhoboichenko

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 11 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Małgorzata Ohme, Aleksandra Ruta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37285.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Małgorzata Ohme, Aleksandra Ruta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Dąbrowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37952.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Dąbrowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Monika Brzózka
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37838.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Monika Brzózka

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_38546.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Małgorzata Ohme
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37321.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Małgorzata Ohme

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Borys Bińkowski, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37012.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Borys Bińkowski, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_38611.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6646.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_66671.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6658.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7252.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6687.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Piotr Rudzki, Agnieszka Becler
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6911.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Piotr Rudzki, Agnieszka Becler

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Aleksandra Ruta, Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_38789.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Aleksandra Ruta, Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Lalu Slavicka
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7527.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Lalu Slavicka

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 11 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6697.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Agata Rzędowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_37822.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Agata Rzędowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek, Małgorzata Ohme
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7124.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek, Małgorzata Ohme

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Kira Sukhoboichenko, Marta Iwanowska-Polkowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_38662.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Kira Sukhoboichenko, Marta Iwanowska-Polkowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6701.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_36983.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6709.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6720.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6741.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6761.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Borys Bińkowski
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6961.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Borys Bińkowski

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6710.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_36845.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Borys Bińkowski
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7011.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Borys Bińkowski

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6771.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Piotr Rudzki, Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6897.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Piotr Rudzki, Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_36952.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6782.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Grupa MoCarta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww_pp_36816.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Grupa MoCarta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Podlewski

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Alisa Makarenko
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7292.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Alisa Makarenko

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6791.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6794.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Grupa MoCarta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6815.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Grupa MoCarta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Filip Jaślar, Grupa MoCarta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6837.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Filip Jaślar, Grupa MoCarta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Bolek Błaszczyk, Grupa MoCarta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6843.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Bolek Błaszczyk, Grupa MoCarta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Grupa MoCarta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6867.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Grupa MoCarta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Piotr Rudzki, Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6896.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Piotr Rudzki, Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Piotr Rudzki, Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6901.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Piotr Rudzki, Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6908.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Agnieszka Becler, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Iluzjonista Y
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7036.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Iluzjonista Y

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6916.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6923.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6936.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Borys Bińkowski
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6950.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Borys Bińkowski

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Borys Bińkowski
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6959.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Borys Bińkowski

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6985.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Angelika Chimkowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7189.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Angelika Chimkowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_6989.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Borys Bińkowski
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7007.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Borys Bińkowski

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7014.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Małgorzata Ohme
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7172.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Małgorzata Ohme

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Iluzjonista Y
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7035.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Iluzjonista Y

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Iluzjonista Y
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7038.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Iluzjonista Y

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Iluzjonista Y
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7062.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Iluzjonista Y

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Iluzjonista Y
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7072.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Iluzjonista Y

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek, Małgorzata Ohme
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7134.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek, Małgorzata Ohme

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewa Turek, Małgorzata Ohme
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7140.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewa Turek, Małgorzata Ohme

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Małgorzata Ohme
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7175.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Małgorzata Ohme

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Angelika Chimkowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7183.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Angelika Chimkowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7314.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Angelika Chimkowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7195.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Angelika Chimkowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Patrycja Skrzyniarz
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7340.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Patrycja Skrzyniarz

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7207.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Adrianna Kubik
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7392.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Adrianna Kubik

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7212.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Ewelina Salwuk-Marko
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7359.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Ewelina Salwuk-Marko

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7218.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7224.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7248.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska, Aleksandra Lewandowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7250.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska, Aleksandra Lewandowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Angelika Chimkowska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7185.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Angelika Chimkowska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Alisa Makarenko
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7259.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Alisa Makarenko

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz  
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7547.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 11 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Alisa Makarenko
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7263.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Alisa Makarenko

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Katarzyna Wierzbowska, Aleksandra Ruta
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7370.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Katarzyna Wierzbowska, Aleksandra Ruta

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
zobacz Marta Kobińska
Informacja o zdjęciu

Nazwa pliku:
akpa20231208_tedex_ww1_mp_7256.jpg

Nazwa wydarzenia/tytuł:
TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"

Osoby:
Marta Kobińska

Słowa kluczowe:
konferencja; TED; grudzień 2023; TEDxWarsawWomen 2023 - "Two steps forward"; TEDxWarsawWomen 2023; TEDx; Two steps forward; TEDxWarsawWomen

Autor zdjęcia: Piętka Mieszko

Data: 8 grudnia 2023

hi-res lo-res
Page: